Latvijā netrūkst talantu rokmūzikas jomā. Gadu gaitā valstī ir izveidojušās vairākas lieliskas grupas, un ir daudz topošo grupu, kas ir gatavas izcelties tuvākajos gados. Kas būs nākamā lielā rokgrupa Latvijā? Lūk, daži pretendenti, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību.

  1. “Dzelzs Vilks” – šī grupa izveidojusies 2009. gadā Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Viņi ātri kļuva populāri, pateicoties savām āķīgajām melodijām un trāpīgajiem dziesmu tekstiem. Viņu debijas albums “Mūžīgais karš” guva milzīgus panākumus, pārdodot to vairāk nekā 100 000 eksemplāru. Kopš tā laika viņi ir izdevuši vēl divus albumus – “Kaujas karogs” un “Tumsa”, kas abi ir guvuši lielus panākumus.
  2. “Prāta vētra” – šī grupa izveidojās 1989. gadā Jelgavā, pilsētā Latvijas vidienē. Viņi ir viena no veiksmīgākajām rokgrupām Latvijā, kas izdevusi 7 studijas albumus, no kuriem visi ir guvuši lielus panākumus. Viņi tiek uzskatīti par vienu no labākajām koncertgrupām Latvijā un ir spēlējuši izpārdotus koncertus visā valstī.
  3. “Depo” – šī grupa izveidojās 2001. gadā Daugavpilī, pilsētā Latvijas dienvidaustrumos. Viņi ir pankroka grupa, kurai ir spēcīgs piekritēju loks Latvijas pusaudžu vidū. Viņu debijas albums “Pogo” bija liels hits, kas tika pārdots vairāk nekā 50 000 eksemplāru tirāžā. Kopš tā laika viņi ir izdevuši vēl divus albumus – “Riot” un “Noise”, kas abi ir guvuši lielus panākumus.
  4. “Elviss Pauļuks” – šī grupa izveidojās 2006. gadā Latvijas ziemeļu pilsētā Valmierā. Viņi spēlē popmūzikas un rokmūzikas sajaukumu un ir kļuvuši ļoti populāri Latvijas pusaudžu vidū. Viņu debijas albums “Elviss un Zoja” bija liels hits, kas tika pārdots vairāk nekā 80 000 eksemplāru tirāžā. Kopš tā laika viņi ir izdevuši vēl divus albumus – “Labdarība” un “Mīlestība”, kas abi ir guvuši lielus panākumus.”