PRETERNATURAL
[Website]
 
:
Materiāls ierkastīts, miksēts un producēts „Pentagon Music” studijā Ginta Lundberga vadībā. Albumu masterējis Peter in de Detou (strādājis ar tādiem grandiem, kā Dimmu Borgir, Hypocrisy, Dark Tranquility, Dark Funeral, Ram-Zet u.c.) studijā „Tailor Maid”, Zviedrijā.

Albumā iekļautas 10 dziesmas, no kurām 9 ir pašu PRETERNATURAL sacerētas, kā arī DEPECHE MODE kompozīcijas „Enjoy The Silence” kaverversija.

Pārdabiski zemi ģitāru rifi, eksplozīva ritma sekcija, multidimensionāls vokāls un nereāla, atmosfēriska melodija – šīs ir tās īpašības, kuras raksturo „Preternatural” skanējumu. Pati grupa šo stilu dēvē par Dark Melodic Death Metal.
Neskatoties uz mūziķu jaunību, grupa jau ir paspējusi piedalīties daudzos mūzikas festivālos Baltijas valstīs un Somijā (uz vienas skatuves ar tādiem mūzikas industrijas monstriem, kā Cannibal Corpse, Vader, Impaled Nazarene, Behemoth, Vital Remains, Parricide, Nile un Korpiklaani), kā arī ierakstījusi 3 demo albumus, kā arī kļuvusi par vienu no veiksmīgākajām „live” grupām Latvijā.
 
:
2007-05-18 - Statical
01. Time warp
02. Lunar Cry
03. Mirror Beast
04. Reflections
05. Climbing Down To Paradise
06. Perception
07. Kissing The Queen Of My Fears
08. Statical
09. The Scarecrow Field
10. Needles Across Your Heart
11. Enjoy The Silence (Depeche Mode cover)
 
 
PRETERNATURAL
Statical
SANCTIMONY
Hell In Stereo
MELNA PIEKTDIENA 7
Latvian Metal Music Sampler
NEGLECTED FIELDS
Splenetic
 
[]
 
 
www.aghastrec.lv © 2006—2021. developed by grind.lv